Star Wars: Síla se probouzí

Star Wars: Síla se probouzí

Vystřižené scény ze Star Wars: Síla se probouzí

Datum: 04.04.2016
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
Během dubna vychází na Blu-ray v tzv. combo packu sedmý díl Star Wars s podtitulem Síla se probouzí. Tvůrci se rozhodli přinést fanouškům několik scén, které se do finální podoby filmu nedostaly. Některé z nich můžete vidět ve sneak-peeku, který vám přinášíme. Kromě toho ale budou oba nosiče obsahovat i další bonusové materiály - např. Sedmou symfonii podle Johna Williamse, vizuální magii Síly, výrobu droida BB-8 nebo storyboardy.

Star Wars VIII budou mít premiéru později

Datum: 21.01.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]
V kinech je sedmá epizoda sotva měsíc a už se čile hovoří o osmičce. Na světě je konkrétní datum premiéry.

Star Wars: Síla se probouzí se drží stále na špici

Datum: 12.01.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]
J.J. Abrams si mne ruce, špatně na tom rozhodně není ani mexický režisér Alejandro González Iñárritu. Sázka na Leonarda DiCapria, Toma Hardyho a extrémní podmínky se mu vyplatila.

Star Wars: Síla se probouzí - Amerika hlásí totální rekord

Datum: 08.01.2016
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]

Velkolepá spanilá jízda nových Hvězdných válek ani v nejmenším neutichá.

Nepoužité nápady ze Star Wars: Síla se probouzí

Datum: 03.01.2016
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
O nových Star Wars jste toho ze všech stran jistě slyšeli už dost a dost, co se však do filmu nevešlo, případně jaké nápady byly tvůrci kompletně vypuštěny, možná díky tomuhle videu zjistíte prvně. Některé koncepty k pokračování byly zničeny, vniveč přišla i verze, kterou chystal otec Star Wars George Lucas a do finálního střihu se nedostaly ani některé scény, které přitom byly natočeny.

Star Wars melodie, jak ji určitě neznáte

Datum: 20.12.2015
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
Jimmy Fallon a jeho show jsou v zámoří jedním z TOP sledovanostních artiklů, za což může vedle osoby moderátora i řada populárních scének (a lidí), které se v pořadu mihnou. Nutno říct, že často skutečně velice dobrých. Často mají tyhle keče navíc virální charakter, což acapella video se známou Star Wars melodií od samotného Fallona a formace The Roots splňuje dokonale. Aktuálně ho vidělo už devět a půl milionů lidí. Aby také ne, když si Fallon nemohl vybrat k uvedení lepší období. A budete-li hodní, možná přijde i strýček Harrison Ford.

První desítky milionů pro rekordní Star Wars: Síla se probouzí

Datum: 19.12.2015
Kategorie: Novinky
Autor: Ondřej
[0]
Že bude nový díl Star Wars ságy rekordní, to se tak nějak tušilo. Ale palba, kterou dotáhl z půlnočních premiér, je vskutku monstrózní.

Star Wars: Síla se probouzí

Datum: 17.12.2015
Kategorie: Recenze
Autor: Astratoth
[0]

Není to tak dávno, co se J. J. Abrams postaral o to, aby navrátil lesk a slávu Star Treku – navázal na veleúspěšnou a fanoušky milovanou sérii, kterou přetavil v temný spektakulární opus... To samé teď udělal se Star Wars.

Dožeňte resty: Sága Star Wars v jednom videu

Datum: 16.12.2015
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
Doba je rychlá, takže je celkem snadno možné, že ačkoli někdo z vás s blížící se českou premiérou snímku Síla se probouzí podlehl kouzlu série Star Wars, neviděl všechny filmy téhle hvězdné ságy. V tu chvíli neexistuje nic lehčího, než si pustit tohle video, díky němuž budete v (šestinásobném) obraze raz dva. Je to battle jako z partesu, pro jeho alespoň částečnou konzumaci se však doporučuje být alespoň trochu při smyslech.

Záběry z natáčení Star Wars: Síla se probouzí

Datum: 16.12.2015
Kategorie: Pod čarou
Autor: Ondřej
[0]
"Víte, o co jde, ale tenhle příběh neznáte." Video poodkrývající natáčení nejnovějšího dílu Star Wars vás možná nadchne víc, než samotné trailery. I když je nutno uznat, že zrovna v případě hvězdné ságy byly naprosto kulervoucí. V akci uvidíte režiséra J.J. Abramse, který převzal štafetu po tvůrci celé série George Lucasovi. Ale hlavně ostatní tvůrce - ať už z řad realizačního týmu, nebo herců, kteří měli možnost působit v reálném prostředí a odprostit se od zeleného klíčovacího plátna, díky čemuž má Síla se probouzí tak realistické vzezření a neodolatelnou atmosféru.
Strana 1 / 2
« předchozínásledující »