Hledám film, poraďte - fórum

Založil: Marty
Pokud víte, co ve filmu, ale nedaří se vám takový najít, třeba vám někdo pomůže právě tady...
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
Zobrazena strana 1 / 60 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna
ks48
1

Hledám film

 od ks48 | 10.09.2019 11:32:54
0
Ahoj, hledám název filmu. Hlavní hrdina se asi nudí nebo hledá vzrušení a chce zjistit jaké je to po smrti, tak vleze na koleje před vlak. Ale ze strachu na poslední chvíli uskočí. Aby se nebál, objedná si sám na sebe nájemného vraha. Ten si ho najde a hlavní postava se ho snaží přesvěčit, aby to nedělal, že si ho objednal on sám a že jen hledá vzrušení. Nájemný vrah ho tedy nezabije a zaučuje ho svému "řemeslu". Víc nevím, viděl jsem to strašně dávno.
Sarkac
1

Pohádka z let cca 2000-2005

 od Sarkac  | 08.08.2019 20:59:57
0
Dobrý den, neznáte náhodou tuhle pohádku? Bylo to česky, ale originálně v němčině nebo angličtině. Vím, ze tam byl nějaký dům, byl hodně barevný a možná nějaký schody, které se samy posouvaly. Ten dům byl takový kouzelný, byla v něm nějaká místnost, kde se dělo něco nadprirozeného. Mám pocit, ze tam pekli nějaké dortiky, které pak vybuchly a všechno postříkaly modrou barvou. A na konci té pohádky šla holka, která v té pohádce byla celou dobu s ostatnimi lidmi někam pryč a říkala něco o Filipínách. Nevíte název?:( Předem díky
vladking
1

HLEDÁM FILM Z ROKU 1985-1990

 od vladking | 02.08.2019 00:53:44
0
Po revoluci, jsme na burze koupili videokazetu s americkým filmem, který měl v názvu tuším ..... ANGEL. Děj: Nepřišla na maturitní ples v 60 letech ,asi ji porazilo auto a s kluka co ji pozval se stal protivný profesor. Ona jako anděl to měla napravit a za odměnu si mohla v nebi zatančit s Jamesem Deanem. Herec, který hrál profesora byl hodně podobný herci Ricku Moranisovi, ale v jeho filmografii žádný takový film není. Díky za pomoc.
hulakac
3

Hledám film o "mimozemšťanech" (nevím jistě)

 od hulakac | 21.07.2019 11:16:34
0
Zdravím. Hledám film, který jsem viděl už před delší dobou (několik let). Pamatuju si pouze pár věcí. Vím, že na začátku běhal kluk po pláži s kamarády a už nevím proš, ale začalu mu svítit noha a ostatní zjistili, že není tak úplně člověk. A kvůli toho se právě s otcem furt přestěhovávali. Problém je, že je tam někdo lovil. Taky si právě pamatuju scénu (aspoň doufám, že to je z toho filmu), kdy ti "lovci" někoho vyslýchali a poté mu do krku hodilu malou kuličku s mini cirkulárkama. Tak snad někdo pomůže. Díky moc!
Ady1934
1

Odpověď

 od Ady1934 |20.08.2019 21:57:31
0
Zdravím, s největší pravděpodobností film co hledáte se jmenuje : Jsem číslo čtyři
CarolynW
1

Hledám film o psech

 od CarolynW | 26.03.2019 23:05:49
0
Ahojky. Jsem už opravdu bezradná. Jako malá jsem koukala na film o psech. Na začátku byl tuším afgánský chrt, který skákal agility. Něco se mu nepovedlo a buď ho někdo vyhnal, nebo utekl nebo něco. Mezitím nějaký kluk byl v nějakém útulku, kde měl i své kamarády. Pamatuji si, že tam byla i holčina a ona mu dala pusu, nacož on klukům řekl, že to chutnalo jako banán. Myslím, že to tak bylo. No a jednou se ten kluk kvůli něčemu naštval a pustil všechny pejsky. Skoro všichni se našli až na dva. Ty přivezl pak jeden pán v autě, kdy bohužel jednoho pejska srazil a byl mrtvý. Na konci se ten původní afgánský chrt (pokud to byl chrt) vrací a běhá agility znovu. Prosím, jsem fakt bezradná, už nevím, pod čím mám hledat. Děkuji moc!
Zobrazena strana 1 / 60 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna