Hledám film, poraďte - fórum

Založil: Marty
Pokud víte, co ve filmu, ale nedaří se vám takový najít, třeba vám někdo pomůže právě tady...
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
Zobrazena strana 1 / 59 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna
CarolynW
1

Hledám film o psech

 od CarolynW | 26.03.2019 23:05:49
0
Ahojky. Jsem už opravdu bezradná. Jako malá jsem koukala na film o psech. Na začátku byl tuším afgánský chrt, který skákal agility. Něco se mu nepovedlo a buď ho někdo vyhnal, nebo utekl nebo něco. Mezitím nějaký kluk byl v nějakém útulku, kde měl i své kamarády. Pamatuji si, že tam byla i holčina a ona mu dala pusu, nacož on klukům řekl, že to chutnalo jako banán. Myslím, že to tak bylo. No a jednou se ten kluk kvůli něčemu naštval a pustil všechny pejsky. Skoro všichni se našli až na dva. Ty přivezl pak jeden pán v autě, kdy bohužel jednoho pejska srazil a byl mrtvý. Na konci se ten původní afgánský chrt (pokud to byl chrt) vrací a běhá agility znovu. Prosím, jsem fakt bezradná, už nevím, pod čím mám hledat. Děkuji moc!
Voldacz
1

Hledám film o sirotkách a kouzelném kolotoči

 od Voldacz | 18.12.2018 21:41:08
0
Ahoj hledám film, nejspíše Francouzský, je o 2 sirotcích, starší z nich chce být starý na to aby toho mladšího mohl adoptovat a tak najdou kouzelný kolotoč který dokáže omladit ale i postaršit lidi. Nevíte někdo??
spartane
1

Hledám komedii ve stylu Diktátora z prostředí savany

 od spartane | 30.11.2018 19:45:26
0
Ahoj, zhruba před 3 roky jsem viděl totálně střelenou komedii, která byla snad ještě šílenější (sprostá apod.) než je slavný Diktátor s Cohenem. Děj byl nějaký stupidní, ale jednoduše řečeno někdo utíkal před nepřáteli a odehrávalo se to v savaně, prostě v tropech. V jedné ze scén vlezl hlavní hrdina do zadku slonici, aby se schoval před nepřáteli. Víte jméno prosím? Děkuji
R3sst
1

Hledám film o "mimozemšťanech"

 od R3sst | 18.11.2018 21:56:33
0
Ahoj, jsem už totálně zoufalý. Hledám film, který jsem viděl už dávno, třeba 8 let zpátky. Bylo to o dětech který jeli na nějakou chatu, i s rodiči. Nějak se k nim dostal takový malý mimozemšťan, velký asi jako dva šmoulové na sobě. Byl hodný, ale pak taky přijeli další 3 jedna byla dívka, jinak byli taktéž skoro stejně velcí. Mám záblesky o určitých scénách, například měl jeden kluk udelanou zbraň ze které střílel brambory, nebo jak dva nejstarší kluci stříleli paintballem po jejich sestře. Nebo taky třeba na konci toho filmu naházeli kluci do nějaký Coca coly mentolky a udělali z toho granát, aby bojovali proti těm třem zlím mimozemšťanům. Film byl hraný, animovaní jen mimozemšťané.
Luc
1

Název filmu

 od Luc | 01.11.2018 16:40:15
0
Ahoj, také vás prosím o pomoc. Nevím, kdy byl film natočen, ale odhaduji jej na 90. léta. Hlavní aktéři jsou psi,kteří putují a zachrání kocky z hořícího domu. Potkaji take další psy, se kterymi se na konci rozloučí a jdou zpet pres Golden Gate bridge. Každá rada dobrá.:))
Zobrazena strana 1 / 59 | příspěvky zobrazeny od nejnovejších a jako vlákna