Nova slaví úspěch s pořadem Tvoje tvář má známý hlas

Show, kde se celebrity přestrojují za jiné celebrity, má vysokou sledovanost. Jinde naopak Nova prohrála na plné čáře.

Osm známých osobností (např. Adam Mišík, Ivana Chýlková, Petr Rychlý) se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů v pořadu Tvoje tvář má známý hlas mění na známé osobnosti hudební scény a zpívají jejich nejslavnější hity.

Tolik jednoduchá premisa, která Nově naposledy uplynulou sobotu přinesla v nejsledovanější moment (On je žena Chýlková imitovala rappera PSY) více než milion osm set tisíc diváků. Porota (např. Janek Ledecký či Adéla Banášová) pak jednotlivá vystoupení hodnotí, moderátor Ondřej Sokol jim sekunduje.

Ono to samozřejmě má být very funny, ovšem v některých momentech přichází spíše dávicí efekt (Rychlý jako Louis Armstrong, Mišík coby Miley Cyrus). Naopak některé momenty jsou, co do pěveckých kvalit, pozitivně překvapivé. Proti gustu, víte jak...

Video

Zatím nejlepší adeptkou na vítězství se zdá být Hana Holišová, talentovaná herečka a zpěvačka, která v minulosti získala i prestižní divadelní ocenění Thálie.

Nova si tak může alespoň částečně, co se komerční úspěšnosti týče, oddechnout. Např. seriál Drazí sousedé totiž musela minulý týden stáhnout z obrazovek. Nasazovala ho premiérově přitom teprve v březnu. Jenže sledovanost šla pod půl milionu a nevtipně hloupý projekt kritiky naprosto strhaly.

Video

Související články

Diskuse k článku

Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
Diskuse k článku zatím neobsahuje žádný příspěvek.